Місто

​У Житомирі кожна школа самостійно буде вирішувати, коли завершувати дистанційне навчання для учнів 5-11 класів

20 листопада 2020, 16:09

У Житомирі кожна школа буде самостійно вирішувати, за якою формою буде організований навчальний процес учнів 5-11 класів. Деякі школи можуть завершити дистанційне навчання вже з понеділка 23 листопада.

За таке рішення 20 листопада проголосували на позачерговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради.

«Виключається підпункт 7 пункту 1, який дозволяв відвідувати заклади освіти лише учням 1-4 класів. Також пунктом 2 рішення пропонується: з метою запобігання поширення COVID-19 та оперативного прийняття рішення, швидкого реагування на зміни в ситуації з захворюванням на коронавірусну інфекцію COVID-19, реалізації заходів щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, враховуючи рівень захворюваності учасників освітнього процесу в кожному закладі, керівникам закладів загальної середньої освіти Житомирської міської ОТГ спільно з постійно діючим колегіальним органом управління закладу – педагогічна рада та органами громадського самоврядування: піклувальна рада, батьківська рада, рекомендувати приймати рішення щодо відвідування закладів загальної середньої освіти здобувачами освіти 1-11 класів та форми організації освітнього процесу за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Обов’язково інформувати департамент освіти Житомирської міської ради та оприлюднювати дану інформацію на сайті закладу», - зазначив директор юридичного департаменту Євгеній Черниш

Заступниця міського голови Світлана Ольшанська уточнила, що керівництво закладу рішення про очне чи дистанційне навчання прийматиме спільно з батьківським комітетом, піклувальною та вченою радами.

«Тобто даним рішенням з понеділка (23 листопада) ми розпочинаємо освітній процес уже повністю у всіх школах всіх 1-11 класів, але кожна школа, враховуючи ситуацію із захворюваністю по школах, буде приймати рішення чи це буде очне навчання чи дистанційне. І також дане рішення будуть приймати спільно з батьківськими комітетами, піклувальною радою, а також вченою радою. Кожна школа прийме рішення окремо. Можливо, не всі підуть з понеділка, будуть дивитись по ситуації. Дамо право керівникам вирішувати, тому що відповідальність все ж таки залишається на керівнику навчального закладу», – зазначила Світлана Ольшанська.

Нагадаємо, через те, що з початку листопада Житомир належить до «червоної» зони поширення COVID-19, старші класи місцевих шкіл перейшли на дистанційну форму навчання, а 1-4 класи продовжують відвідувати навчальні заклади, освітній процес проходить в умовах посилених карантинних заходів. На сесії 10 листопада говорили про те, що у Житомирі планують пустити до школи не лише початкові класи.

Як повідомляв Житомир.info, 18-19 листопада у школах Житомира тестували вчителів та працівників закладів на COVID-19 методом експрес-діагностики. Від результатів тестування залежатиме, які заклади повністю відновлять навчання наступного тижня, з 23 листопада. Результати експрес-діагностики на коронавірус в школах Житомира показали, що чверть працівників вже перехворіли

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школи навчання виконком карантин дистанційне навчання  
Матеріали по темі