Місто

Бюджет Житомира цього року недоотримає більш ніж 100 млн грн, - Сергій Сухомлин

3 December 2020, 17:02

Бюджет Житомирської міської об’єднаної територіальної громади в 2020 році недоотримає більш ніж 100 мільйонів гривень, але борги на наступний рік не перейдуть.

Про це 3 грудня в коментарі Житомир.info сказав мер Сергій Сухомлин.

«Невиконання бюджету до кінця року буле більш ніж 100 мільйонів. У нас вистачить грошей на забезпечення виплати зарплат, розрахунків за енергоносії і для того, щоб закрити більшість капітальних видатків. Ми просто їх зменшили, не починали деякі проєкти. Тому в нас достатньо буде коштів до кінця року, щоб закрити цьогорічні видатки. Я розраховую, що ми не підемо з боргами в наступний рік», - сказав мер Житомира.

Він зауважив, що на цей оптимістичний сценарій може вплинути, зокрема, рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо плати за транспортування газу.

«В цьому році постановою НКРЕКП введений платіж за транспортування газу для теплокомуненерго: вони прийняли рішення, що ми маємо платити не пропорційно від кількості отриманого газу зараз, а за підсумками минулого року. Через це автоматично до кінця року борг буде приблизно 15-20 мільйонів, бо в цьому році ми спожили газу набагато менше, ніж минулого року, і це питання треба буде вирішувати», - наголосив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, на початок листопада в резервному фонді бюджету Житомирської міської ОТГ залишилося всього 5 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, за підсумками трьох кварталів 2020 року бюджет Житомирської міської об’єднаної територіальної громади виконаний на 94% - недоотримали 85,8 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: бюджет Сухомлин  
Матеріали по темі