Влада

Мер Житомира вважає, що обласний спортивний ліцей стане гордістю для області, і подякував федераціям за підтримку

1 December 2021, 10:57

У Житомирі 9 спортивних федерацій звернулись до обласної ради з проханням підтримати зміну назви та статуту обласного ліцею. 1 грудня під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради міський голова Сергій Сухомлин подякував федераціям за підтримку і зазначив, що такі зміни допоможуть створити новий сучасний заклад, який стане гордістю області.

“Вчора обласна рада прийняла дуже важливе рішення і для міста Житомира і для всієї області. Завдяки існуванню державної програми підтримки спортивних ліцеїв на наступний рік обласний заклад - спортивний ліцей може отримати велике фінансування з боку держави. За це я хочу подякувати федераціям, у нас 9 федерацій звернулись в підтримку такого рішення до обласної ради і обласна рада прийняла таке рішення. Це ні в якому разі не закриття закладу. У ньому навчаються більше 350 талановитих дітей з області, але там ще є багато вільного місця, щоб створити спортивні класи і дати змогу талановитим дітям, які займаються фізичною культурою та спортом знайти себе і навчатися в такому чудовому закладі. Тому нам потрібно ще попрацювати із федераціями, тому що зараз іде формування концепції для того, щоб максимум і федерації, і дітей підтримати, і мати чітке розуміння, які напрямки там розвивати. Спільно з областю ми можемо зробити такий сучасний заклад і це буде гордість всієї області. Ще раз подяка всім федераціям за підтримку”, - сказав мер Сергій Сухомлин.


Нагадаємо, 30 листопада на позачерговому засіданні сесії Житомирської обласної ради депутати проголосували за зміну назви та статуту Житомирського обласного ліцею обласної ради на Житомирський обласний спортивний ліцей обласної ради.Розпорядження про скликання позачергової сесії на 30 листопада голова обласної ради Володимир Федоренко підписав 26 листопада, у порядку денному було лише два питання: про внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2021 рік; про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Житомирського обласного спортивного ліцею Житомирської обласної ради. Останній проєкт рішення викликав обурення учнів, батьків та працівників обласного ліцею: батьки вважають, що спортивний профіль позбавляє дітей можливості отримати якісну академічну освіту і такі питання треба обговорювати, а не ставити людей перед фактом.

Як повідомляв Житомир.info, на початку 2018-2019 навчального року в комунальному закладі «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» (зараз – «Житомирський обласний ліцей») мало запрацювати спортивне відділення, в рамках якого збиралися відкрити чотири класи – волейболу, футболу, боротьби та боксу. 17 червня 2020 року пресслужба облради повідомила, що в області планують створити два ліцеї для обдарованих дітей: у Бердичеві спортивного профілю, у Новограді-Волинському – військового. На сесії 20 червня цього ж року рішення було ухвалене і з вересня 2020 року в двох спеціалізованих ліцеях почалося навчання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: обласний ліцей федерація виконком мер Сухомлин подяка  
Матеріали по темі