Місто

​До Житомирської міськради прийшли люди з плакатами: вимагають справедливого та прозорого конкурсу на посаду директора ліцею №25

14 January 2022, 09:50

Біля Житомирської міської ради 14 січня зібрались кілька десятків людей з плакатами, які вимагають проведення відкритого та прозорого конкурсу на посаду директора ліцею №25.

О 10:00 має розпочатись засідання конкурсної комісії, на якому оголосять результати конкурсу.

На посаду директора претендують депутатка Житомирської міської ради від фракції «Слуга народу», вчителька біології школи № 28 Лідія Чередніченко та керівник гуртків, методист в обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Іван Денисюк.

Подробиці дивіться згодом у сюжеті на нашому сайті

Нагадаємо, у Житомирі 30 грудня мав відбутися черговий етап конкурсу на посаду директора ліцею №25. Однак засідання не відбулося – не було кворуму: у пресцентр міської ради прийшли голова та лише двоє членів комісії.

12 січня з бурхливим обговоренням засідання конкурсної комісії відбулось: заслухали презентації кандидатів на посаду директора.

Як повідомляв Житомир.info, у 22 грудня 2021 року в житомирському ліцеї № 25 провели зустріч з кандидатами на посаду директора, один з яких дуже не подобається батькам учнів.

24 грудня 2021 року на сесії Житомирської міської ради голова фракції ОПЗЖ, депутат Наталія Леонченко заявила, що у секретаря міської ради Віктора Клімінського, який очолює комісію, що визначає переможця конкурсу на посаду директора житомирського ліцею №25, можливий конфлікт інтересів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ліцей №25 конкурс директор засідання  
Матеріали по темі