Суспільство

Житомирські десантники відкрили сезон «охоти на москаля», за тушки обіцяють винагороду

1 March 2022, 18:51

Житомирські десантники обіцяють винагороду на «тушки москалів».

Про це Facebook написав Олександр Нановський.

«Шановні мисливці України. Відкрив сезон полювання на москаля (він же собакасвин гнійний). Ліцензія безкоштовна. Здійснюю закупку тушок москалів. За тушку мертвого москаля – 2000 грн за штуку, живого москаля приймаю за ціною: 1. від рядового до старшини – 5000 грн за шт. 2. від лейтенанта до майора – 8000 грн за шт. 3. підполковник, полковник – 10000 грн за шт. 4. Генерали – 25000 грн за шт.», - йдеться у дописі.

Нагадаємо, 1 березня Головне управління розвідки Міноборони попередило, що ворог готує провокацію, аби ввести білоруські війська: 300 їхніх танків готові перетнути кордон на Волині

Оперативну інформацію від силових структур України станом на 1 березня 2022 року читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, вранці 24 лютого 2022 Путін почав війну з Україною: близько 5:00 розпочалися ракетні обстріли військових об'єктів по всій Україні та уздовж кордону – від Луганська до Житомира. О 6:50 президент Володимир Зеленський оприлюднив звернення щодо введення воєнного стану, через годину після цього Верховна рада проголосувала за проєкт закону про затвердження указу президента «Про введення воєнного стану в Україні». Ввечері 24 лютого президент підписав указ про створення на базі ОДА військових адміністрацій, а згодом своїм указом оголосив загальну мобілізацію по всій країні.

28 лютого українська та російська делегації провели перший раунд переговорів, основною метою яких було припинення вогню на території України та бойових дій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: війна ДШВ полювання  
Матеріали по темі