Влада

Сухомлин звільнив директора житомирського КП «Обрядове» і призначив виконувача обов’язки

9 вересня 2016, 10:50

Мер Житомира Сергій Сухомлин звільнив директора комунального підприємства «Обрядове» Житомирської міської ради Ганну Антіпову та призначив в. о. директора - Тетяну Пелех.

Відповідні розпорядження 9 вересня розмістили на офіційному сайті Житомирської міськради.

«Звільнити 06 вересня 2016 року Антіпову Ганну Валентинівну, директора комунального підприємства «Обрядове» Житомирської міської ради з займаної посади в зв'язку з закінченням строку дії контракту, пункт 2 статті 36 Кодексу законів про працю України та припинити з нею контракт. Про звільнення директора комунального підприємства «Обрядове» Житомирської міської ради Антіпової Г.В.», - йдеться у розпорядженні від 5 вересня 2016 року.

У розпорядженні від 6 вересня сказано: «Виконання обов’язків директора комунального підприємства «Обрядове»  Житомирської міської ради покласти на заступника директора цього  підприємства Пелех Тетяну Маївну».

Нагадаємо, Тетяна Пелех довгий час очолювала управління у справах захисту прав споживачів в Житомирській області. У 2012 році директором КП «Обрядове» була Майя Гунька, з 2013-го - Наталія Бєлічкова.

Як повідомляв Житомир.info, 21 квітня 2016 року в колишньому маєтку Філіпова, більш відомому як старе приміщення РАГСу, урочисто відкрили «Дім української культури». Про перереєстрацію КП «Обрядове» в КП «Український дім» мер Житомира Сергій Сухомлин говорив ще у січні цього року. У червні 2016 року мерія опублікувала проект рішення про перейменування комунального підприємства «Обрядове» в «Дім української культури».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі