Влада

У Житомирі обіцяють до 12 березня прогріти школи та відновити навчальний процес

5 березня 2018, 12:47

Навчальний процес у школах відновиться 12 березня. Про це повідомили 5 березня на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Члени комісії пояснили, що у зв’язку із вимушеним обмеженням споживання газу та теплопостачання температура в приміщеннях шкіл знизилась нижче норми, і, щоб її підняти, доби замало. Тому обмежувальні заходи продовжили до 7 березня, а так як 8 та 9 березня вихідні, за навчальні парти діти сядуть вже 12 березня.


«На минулій комісії прийняли рішення обмежити споживання природного газу, обмежити теплопостачання у школах. Дійсно, сьогодні у школах температура нижча за норму. Тому необхідно температуру підняти для того, щоб температура у школах та садочках була нормативною. Враховуючи рекомендації комісії ТЕБ і надзвичайних ситуацій, ми своєю комісією міської ради теж прийняли рішення продовжити обмежувальні заходи у навчально-виховному процесі у навчальних закладах міста Житомира до 7 березня. Наші школярі повинні поки залишатися вдома, скажімо, більше часу проводити на свіжому повітрі. Після 7 березня, після свят, спокійненько вийдуть у школи. Коли школи будуть прогріті, коли вчителі будуть готові проводити ту виховну роботу, яка передбачена Міністерство освіти і науки України», - розповідає заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк.

Разом із тим члени комісії повідомили, що теплопостачання в житлових будинках теж здійснюється у нормальному режимі.

Нагадаємо, 2 березня мер Житомира підписав розпорядження про призупинення навчального процесу у школах, ПТУ на НВК з 3 по 7 березня. 3 березня Міністерство освіти та науки розіслало лист-рекомендацію щодо відновлення навчання з понеділка, 5 березня. Обласна комісія з питань ТЕБ та НС 5 березня вирішила, що рішення про призупинення навчального процесу до 7 березня включно у навчальних закладах Житомирщини, які для опалення використовують природний газ, залишається в силі.

Як повідомляв Житомир.info, 1 березня 2018 на засіданні РНБО обговорювалося питання щодо зменшення російським «Газпром» тиску в газопроводах, «Нафтогаз» просив українців зменшити споживання газу, щоб протриматися всього 3-4 дні до потепління. Другого березня терміново зібралися міська та обласна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, які вирішили призупинити навчання до 7 березня. Крім зупинення навчання у школах, житомирян просили також обмежити споживання газу, а обласна комісія рекомендувала призупинити процес у ПТУ та вищих навчальних закладах, які споживають природний газ. Вранці 3 березня голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв повідомив, що українська газотранспортна система повністю збалансована і працює в штатному режимі.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: опалення школа канікули  
Матеріали по темі