Влада

Житомиряни можуть анонімно повідомляти про порушення під час голосування за проекти бюджету участі, – Шелестюк

30 жовтня 2018, 10:00

Координаційна рада просить громаду Житомира повідомляти про факти порушення, які фіксували під час голосування за проекти бюджету участі.

Про це у коментарі Житомир.info 30 жовтня розповів голова Координаційної ради Андрій Шелестюк.

«Насправді, у нас відбувається діалог. Була зустріч з мером Житомира. Також вчора була робоча група Координаційної ради, і вирішили, що ми зараз звертаємося до громади міста: якщо комусь відомі факти про порушення під час бюджету участі – просимо надавати їх в управління по зв’язках з громадськістю, 103 кабінет. Також, якщо когось примушували голосувати, вони можуть прийти у 103 кабінет і написати заяву про анулювання голосів, анонімно. У нас відбувається з міським головою конструктивний діалог», - сказав Андрій Шелестюк.

Раніше він на Facebook «Громадської групи бюджету участі в м. Житомир» оприлюднив лист від фонду «Східна Європа», де вказано, скільки осіб проголосувало по кожному проекту.

Нагадаємо, 23 жовтня на прес-конференції з приводу закінчення бюджету участі мер Житомира сказав, що немає іншого рішення, крім як фактично накласти вето на бюджет участі.

18 жовтня Координаційна рада з питань впровадження бюджету участі три години обговорювала скарги та апеляції і врешті вирішила рекомендувати меру затвердити попередній список переможців голосування без змін: 8 великих та 11 малих проектів, які набрали найбільшу кількість голосів.

Як повідомляв Житомир.info, Координаційна рада з питань впровадження бюджету участі допустила до голосування, яке проходило 1-10 жовтня, 80 проектів. З жовтня студенти фармколеджу масово голосували за 4 проекти бюджету участі, які стосуються мікрорайонів Корбутівки та Мальованки. 4 жовтня під час екстреного засідання Координаційна рада вирішила обнулити голоси, які були подані 3 жовтня за чотири проекти бюджету участі №№ 12, 28, 41 та 73. Також були виявлені махінації під час онлайн-голосування за проекти. 9 жовтня на засіданні бюджетної комісії Житомирської міської ради депутати та секретар міськради сперечалися через зняті голоси за проекти Кропивницьких. На виконкомі 17 жовтня 2018 прозвучало, що результати голосування за проекти бюджету участі можуть скасувати, оскільки електронна система дозволяла голосувати немісцевим. Того ж дня автор проектної пропозиції №66 «Реставрація літака. Проект «Крила» Максим Козловець подав апеляційну заяву до Коордради з проханням провести перевірку та усунути порушення під час голосування за проекти бюджету участі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Шелестюк бюджет участі проект голосування  
Матеріали по темі