Місто

​В управлінні комунального господарства відзвітували про завершені капремонти житомирських вулиць

7 листопада 2018, 16:32

7 листопада на засіданні виконкому начальник управління комунального господарства Житомирської міськради Олександр Марцун доповідав про виконані роботи по ремонту асфальтобетонного покриття житомирських вулиць.

«У 2018 році поточний ремонт виконали на 63 об’єктах, це 84,7%. А капітальний ремонт виконано на 4 об’єктах, які зараз уже в завершальній стадії», - розповів Олександр Марцун.

Начальник управління комунального господарства перерахував основні об’єкти, на яких завершені капітальні роботи в цьому році:

Вулиця Кібальчича, де був передбачений ремонт тротуарів. За словами Олександра Марцуна, виконання по цьому об’єкту 99%. Зараз не виконано тільки укріплення бортового каменю асфальтобетонним покриттям. Наразі завершуються і ці роботи.

Капітально відремонтована вулиця Перемоги.

Майже завершений капітальний ремонт вулиці Покровської.

«Зазначено, що вулиця Покровська зроблена на 95%. Зараз проводять відповідні лабораторні дослідження асфальту. Роботи ще не оплачені, крім авансового платежу, 5 млн грн не оплачені. Рішення про оплату буде прийняте після всіх досліджень, які зараз проводяться. Але вулиця наразі експлуатується», - розповів Олександр Марцун.

Вулиця Параджанова, яка ремонтується за заявкою міської ради, але за кошти виділені з державного дорожнього фонду. Роботи тут розпочаті, планується в цьому році завершити повністю тротуари і, напевно, погодні умови змусять перенести ремонтні роботи на наступний рік.

Також у 2018 році було виконано управлінням автомобільних шляхів капітальний ремонт по вулиці Євгена Коновальця.

Ряд вулиць охоплено поточним ремонтом.

«Було запущено тролейбус на вулицю Промислову, де не було ремонту досить тривалий термін. Довгий час ця вулиця навіть не знаходилась на балансі КП «УАШ». Коли підприємства, які там знаходились, збанкротували, вони ділянками передали цю вулицю нам на баланс. Тому, перш ніж запустити тролейбус, прийшлось середнім поточним ремонтом відремонтувати вул Промислову. Наступна вулиця Корольова, я знаю що по ній будуть зауваження, але ось ділянка, по якій також запустили тролейбус від вул. Параджанова до вулиці Промислової, теж відремонтована. Завершений поточний ремонт вулиці Вітрука», - доповів начальник управління.

За словами Олександра Марцуна, завершені роботи з поточного ремонту і по проспекту Миру, окрім підземного переходу.

«Наближається зима, швидко темніє надворі, тому, ми сподіваємось, до кінця року повністю завершити роботи по реконструкції підземного переходу по проспекту Миру», - розповів Олександр Марцун.

Як повідомляв Житомир.info, в березні мер Житомира Сергій Сухомлин розповів, які вулиці збиралися капітально відремонтувати у 2018 році.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт дорога асфальт тротуар плитка Марцун  
Матеріали по темі