Місто

Біля Житомирської міськради проводять акцію проти будівництва АЗС на проспекті Незалежності

3 жовтня 2019, 12:28

У Житомирі 3 жовтня біля приміщення міської ради кілька десятків людей влаштували акцію проти будівництва АЗС на проспекті Незалежності, 29.

Люди прийшли з тематичними фотоплакатами, деякі одягнуті в медичні маски та протигази.

День та час для акції обрали не випадково – в сесійній залі міської ради в рамках проведення Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусь 3 жовтня об 11:00 почалося засідання українсько-білоруської консультативної ради ділової співпраці.

Нагадаємо, 26 вересня мер Житомира своїм розпорядженням створив робочу групу, яка має розглянути колективне звернення від 28 серпня 2019 року щодо ситуації на проспекті Незалежності, 29.

Як повідомляв Житомир.info, протести проти будівництва АЗС на проспекті Незалежності, 29 тривають ще з 2017 року. Так, 23 серпня 2017 житомиряни перекрили проспект Незалежності, протестуючи проти заправки біля своїх будинків. Жителі мікрорайону «Міськмолзавод» з плакатами приходили на позачергову сесію міської ради 29 серпня того ж року, і мер Сергій Сухомлин пообіцяв зустрітися з ініціативною групою і розібратися в законності будівництва АЗС. 31 серпня 2017 року близько сотні людей на знак протесту проти будівництва АЗС перекрили проспект Незалежності, безперервно рухаючись двома пішохідними переходами.

Законність будівництва АЗС по проспекту Незалежності у Житомирі мала перевірити місцева прокуратура, до якої за допомогою звернулись обурені мешканці прилеглого мікрорайону. У міській раді тоді створили робочу групу по цьому будівництву, проте уже у вересні 2017 вона припинила свою роботу, бо громада подала до суду.

У вересні 2019 року мережа АЗС upg повідомила про початок будівництва нового автозаправного комплексу в Житомирі за адресою: проспект Незалежності, 29. Відкриття нового АЗК заплановане на початок 2020 року.

22 вересня 2019 року кілька десятків людей, протестуючи проти будівництва АЗС, перекрили дорогу по вулиці Покровській, поряд перехрестя з проспектом Незалежності.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада акція АЗС проспект Незалежності  
Матеріали по темі