Місто

​У Житомирі ще на 14% знизили тариф на опалення за квітень

28 квітня 2020, 18:37

28 квітня на засіданні виконкому Житомирської міськради було прийняте чергове рішення, в якому відкоригували вартість тарифу на теплову енергію, у зв’язку зі зниженням ціни на газ.

Про зміну розміру нарахування плати за теплову енергію, послуги централізованого теплопостачання доповів директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

«Сьогодні ми виносимо на розгляд чергове коригування вартості тарифу на теплову енергію, у зв’язку з тим, що на 17% зменшилась вартість природнього газу. Тому ми перерахували тариф і знижуємо його на 14% від діючого тарифу в березні, і на 80% відносно затвердженого на 1 січня. З 1 січня був затверджений тариф 37,04 грн за кв.м. Зараз ми знижуємо тариф за період опалювального сезону в квітні, тобто з 1 по 15 квітня. У порівнянні з березнем поточного року він зменшується на 14%. Якби був повноцінний місяць, ми мали б тариф 14 грн, оскільки місяць скорочений – тож маємо тариф 7,31 грн на кв.м», - розповів Дмитро Рогожин.

Нагадаємо, 26 березня 2020 виконком у Житомирі відкоригував плату за опалення в березні: на 49% нижче від затвердженого тарифу.

Як повідомляв Житомир.info, на позачерговому засіданні 26 грудня 2019 члени виконкому дозволили КП «Житомиртеплокомуненерго» зробить перерахунок грудневих платіжок за тепло у зв’язку зі зниженням вартості природного газу. У січні тариф знизили ще на 10%., а у лютому – на 18%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тепло тариф опалення Рогожин ЖТКЕ  
Матеріали по темі