Місто

​У Житомирі створили робочу групу, яка перевірить розміщення на Соколовському кар’єрі безкоштовних альтанок згідно з ескізом

11 серпня 2020, 17:36

На виконання протокольного доручення виконкому від 5 серпня 2020 у Житомирі створили робочу групу і затвердили у її складі 7 осіб, які мають виїхати до Соколовського кар’єру, аби вивчити питання щодо проведення громадською організацією «Древлянє» благоустрою території по вул. Гранітній, 16 з розміщенням безкоштовних альтанок, обладнання ігрового та спортивного майданчиків згідно з ескізом.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови від 6 серпня 2020 року №679 «Про створення робочої групи», оприлюдненому на сайті мерії 11 серпня.

«Робочій групі з виїздом на місцевість вивчити питання щодо проведення благоустрою території по вул. Гранітній, 16 з розміщенням малих архітектурних форм (альтанок, обладнання ігрового та спортивного майданчиків) згідно з ескізом, надати пропозиції та доповісти на позачерговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради. Виконавчим органам міської ради сприяти діяльності робочої групи, надавати необхідну інформацію. У разі необхідності запрошувати для участі у роботі робочої групи депутатів міської ради», - йдеться у розпорядженні.Очолив дану робочу групу заступник міського голови Житомира Сергій Кондратюк. До складу робочої групи увійшли представники муніципальної інспекції, управління комунального господарства, департаменту містобудування та земельних відносин, юридичного департаменту, управління по зв’язках з громадськістю, КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира».

Нагадаємо, 5 серпня 2020 на засіданні виконкому у Житомирі депутат Володимир Тичина та керівник громадської організації «Древлянє» Віталій Павлюк пів години сперечалися через зони відпочинку на Крошні.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році влада Житомира дозволила ГО «Древлянє» поставити біля Соколовського кар’єру (вул. Гранітна, 16) безоплатні альтанки. 26 червня 2020 на сайті міської ради оприлюднили проєкт рішення виконкому про внесення змін до рішення від 15.08.2018 року, що полягають у видаленні з тексту фрази «без надання платних послуг та влаштування огорожі», адже тепер громадська організація бажає встановити тут «маленький МАФ».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Соколовський кар'єр альтанка Древлянє благоустрій робоча група  
Матеріали по темі