Політика

Житомирська виборча комісія отримала списки кандидатів в депутати від 16 партій та документи 13 кандидатів в мери

25 September 2020, 13:18

Житомирська міська територіальна виборча комісія 24 вересня завершила прийом документів від претендентів на посаду мера та на 42 мандати депутатів міської ради.

Про це Житомир.info повідомили в Житомирській МВК.

Після обіду 24 вересня комісія отримала документи кандидатів в депутати від таких партій: «Партія Шарія», ВО «Свобода», «Перемога Пальчевського», Народний Рух України, Радикальна партія Олега Ляшка, «Ліва опозиція».

Також надійшли документи ще трьох кандидатів на посаду мера Житомира: Сидор Кізін від ВО «Свобода», Максим Мелешко від партії «Перемога Пальчевського» та Олег Комісарчук від Народного Руху України.

Сидор Кізін є очільником обласної орагнізації ВО «Свобода» та депутатом Житомирської обласної ради, де очолює партійну фракцію і комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності. З березня по липень 2014 року був головою Житомирської ОДА. На позачергових парламентських виборах 2019 року балотувався до Верховної ради по Житомирському округу №62 й в результаті посів п’яте місце серед 18 кандидатів.

Максим Мелешко активно виступає проти різних будівництв в обласному центрі, зокрема, в 2018 році – проти зведення багатоповерхівки на вул.Велика Бердичівська, 50-а, де він представлявся місцевим мешканцем. Згодом Мелешко долучився до протестів проти будівництва АЗС на проспекті Незалежності, 29 й місцеві жителі довірили йому представляти їхні інтереси.

Олег Комісарчук в 2015 році був серед претендентів на посаду начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області. На той час і дотепер він є директором та власником приватного підприємства «Аудиторська фірма «Фаворит». В декларації за 2016 рік Комісарчук вказував чотири фірми, які йому належать.

Отже, списки кандидатів в депутати Житомирської міської ради подали 16 партій:

«За майбутнє»,

ВО «Батьківщина»,

«Європейська Солідарність»,

«Пропозиція»,

Опозиційна платформа – За життя,

«Слуга народу»,

Партія розвитку громад,

«Сила і Честь»,

«Голос»,

«Наш край»,

Партія Шарія,

ВО «Свобода»,

«Перемога Пальчевського»,

Народний Рух України,

Радикальна партія Олега Ляшка,

«Ліва опозиція».

Кандидати на посаду мера Житомира, які подали документи:

Андрій Дяченко (партія «За майбутнє»),

Олена Розенблат (ВО «Батьківщина»),

Людмила Зубко (партія «Європейська Солідарність»),

Сергій Сухомлин (партія «Пропозиція»),

Наталія Леонченко (ОПЗЖ),

Віктор Євдокимов (партія «Слуга народу»),

Матвій Хренов (Партія розвитку громад),

Іван Мартинчук (партія «Сила і Честь»),

Віталій Кирилюк (партія «Голос»),

Євгеній Демчик (Радикальна партія Олега Ляшка),

Сидор Кізін (ВО «Свобода»),

Максим Мелешко (партія «Перемога Пальчевського»),

Олег Комісарчук (Народний Рух України).

Нагадаємо, станом на 11:00 24 вересня Житомирська міська виборча комісія зареєструвала десять кандидатів на мера Житомира. Ввечері 24 вересня Центральна виборча комісія затвердила форму та колір бюлетенів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Як повідомляв Житомир.info, Центральна виборча комісія на 25 жовтня 2020 року призначила перші вибори в 66 територіальних громадах Житомирської області, в тому числі – мера Житомира. 10 серпня у Житомирській області ЦВК утворила 17 виборчих комісій: обласну, районні та міські. В Житомирській міській ОТГ на місцевих виборах 2020 року буде 6 виборчих округів замість 42, а розмір грошової застави для кандидатів в мери Житомира становить 44,6 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори МВК кандидат партія Кізін Мелешко Комісарчук  
Матеріали по темі