Місто

У Житомирі деякі кіоски припинили продаж та поповнення транспортних карток, де тепер їх можна придбати

22 November 2021, 19:22

У Житомирі з’явилися проблема з поповненням та придбанням транспортних карток на проїзд у громадському транспорті. Зокрема, два кіоски в центрі міста розмістили оголошення про припинення їх продажу.

Чому виникла така ситуація та де житомиряни можуть придбати транспортну карту дізнавалися журналісти Житомир.info.

«Ми довго співпрацювали з мережею ТОВ «Олмаркет» або «Смачний світ». Останні два місяці дещо зменшилася кількість точок продажу, залишилося всього 9 з 16. Також залишається 4 точки на зупинках «Твій хліб». На даний час ми маємо 13 кіосків, де можна поповнити та купити транспорту карточку, поміняти пакети послуг та поповнити «Картку житомирянина». Більше трьох років партнером по мережі поповнення та продажу карток у нас був «Смачний світ». Ми розуміємо, що виникали деякі незручності, щодо кількості людей, які приходили не купувати товари, які є в кіосках, а саме поповнити рахунок або купити картку. Ми з розумінням поставилися до того, що частина мережі призупинила діяльність. Паралельно ми вже розпочали перемовини з іншими точками: аптеками, банками та торговельними мережами. До кінця року ми маємо замінити фактично ті точки, які ми втратили, вдвічі їх збільшивши, але з іншими партнерами», — розповів начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.


Ми вирішили спробувати знайти кіоски, де можна було б придбати таку картку. З 9 ранку і до 17 години пропонують придбати пластикові картки багаторазового використання в кіосках на вул. Довженка 69/2 та на зупинці вул. Львівської. Коштують такі картки 30 грн, поповнити їх можна щонайменше на 10 грн, максимальна сума поповнення 500 грн.

На сайті КП «Житомиртранспорт» можна побачити перелік точок продажу та поповнення електронних квитків. Крім того, за словами Костянтина Підпокровного, така інформація розміщена у тролейбусах, автобусах поруч із вказаною вартістю проїзду та на зупинках громадського транспорту.

Згодом купити та поповнити транспорту картку та Картку житомирянина можна буде у терміналах на зупинках громадського транспорту, кажуть в управлінні транспорту та зв’язку.

«Зараз купити картку можна тільки в цих кіосках, але я думаю, що буквально протягом місяця будуть перші термінали облаштовані блоком, щоб можна було купити в терміналі вже безпосередньо картку, і не потрібно буде їхати в кіоски. На зупинці купуєш картку і поповнюєш її. Планується протягом 2-3 місяців провести оновлення нашої діючої системи АСОП електронного квитка, щоб ми могли поповнювати транспорту картку або Картку житомирянина не тільки в точках продажу, а й онлайн, в терміналах. До весни максимум. ми маємо оновити систему, щоб поповнювалися Картки житомирянина і розширити безпосередньо кількість точок продажу та поповнення», — каже Костянтин Підпокровний.

Крім того, деякі житомиряни скаржилися, що іноді водії відмовляють у розрахунку транспортною карткою і вимагають лише готівку. В управлінні транспорту та зв’язку кажуть: якщо у вас виникають такі ситуації, необхідно звернутися на гарячу лінію КП «Житомиртранспорт» за номером: (067) 503-21-26 або (093) 503-21-26, вказати номер маршруту та автобусу. У міські раді обіцяють розібратися з кожним таким випадком.

Нагадаємо, влада Житомира збирається шукати інвестора для обслуговування «електронного квитка».

Як повідомляв Житомир.info, у травні 2020 року на зупинці біля Житомирської міської ради встановили перший термінал, в якому можна поповнити транспортну картку. А на початку жовтня у Житомирі планували встановити перших 20 терміналів для поповнення е-квитка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Підпокровний картка житомирянина громадський транспорт  
Матеріали по темі