Місто

​Як конкурсна комісія обирала директора житомирського ліцею №25

14 January 2022, 14:45

Зранку 14 січня біля будівлі Житомирської міської ради, де о 10:00 мало відбутися засідання конкурсної комісії, зібралися вчителі та батьки учнів ліцею №25. Люди кажуть: хочуть, аби конкурс на посаду директора навчального закладу не затягували та оголосили переможця.

«Нас не влаштовує відсутність комісії на своїх робочих місцях, все що ми хочемо – це закінчити цей абсурд, який продовжується не один тиждень. Нам потрібен директор. У нас починається навчання з понеділка, директора немає і ми не можемо добитися результатів завершення цього конкурсу», - говорить мама учня ліцею № 25 Тетяна Лісніченко.

«Ми за те, щоб кінець кінцем директор був обраний», - каже вчитель ліцею №25 Геннадій Блажиєвський.

Засідання розпочалося вчасно і тривало близько двох годин. Спочатку члени комісії заслухали юристів.

«У нас було дві скарги від кандидата Чередніченко і була скарга від ГО «Освіта в законне русло». Тому сьогодні на порядку денному буде – заслухати відповідь щодо правомірності дій комісії, бо у скаргах звинувачували комісію, що були неправильно виставлені бали, були некоректні завдання», - говорить заступниця голови комісії Галина Шиманська.


«Моя особиста, професійна, думка полягає у тому, що кандидат Чередніченко надала на письмові ситуаційні завдання щодо трудових відносин відповідь на одне з двох питань. Тобто фактично на половину питання, а на друге питання відповідь не була надана. Кандидат Денисюк надав на обидва питання повні вичерпні відповіді, які в цілому збігаються, як з нормативним документом, який регулює ці відносини, так і з тим правильним варіантом , який підготував департамент освіти», - сказав директор юридичного департаменту Житомирської міської ради Євгеній Черниш.

Один з кандидатів, а саме Лідія Чередніченко, заявила, що їй не надають доступу до завдань, які вона проходила під час конкурсу, та попросила, аби їй надали копію тестів.

«Не надано доступу до тестів, ні у присутності юристів. Декілька разів мене направляли й це довелося зафільмувати. Тому я хочу наголосити, у мене складається враження, і напевно на це є підстави. Варіанти відповідей, хто укладає у тестові завдання одного рівня складності, одного блоку, повинна складати або три варіанта, або чотири варіанти відповідей. А не одні завдання три, інші чотири, а ще одні мають п'яте – «Всі варіанти». Я хотіла для себе проаналізувати, можливо там є ключ, можливо вони укладені, можливо є порушення. Для того, щоб я мала право ознайомитися і виключити сама для себе роздуми і власні судження», - каже кандидатка на посаду директора ліцею №25 Лідія Чередніченко.

Представниця департаменту освіти, наголосила, що ознайомитися з даними матеріалами можна лише на конкурсній комісії. Проте члени комісії кандидату у цьому відмовили.

«Робота конкурсної комісії триває, якщо є запит від кандидата, то конкурсна комісія мас зібратися у присутності Лідії Володимирівни і задовольнити її права», - пояснила головна спеціалістка з кадрових питань департаменту освіти міської ради Тетяна Кухарчук.

Далі оголосили результати. Найбільшу кількість балів отримав Іван Денисюк, який і став переможцем конкурсу на посаду директора ліцею №25.

Загальний бал за два дні Чередниченко – 22,2 бала, а Денисюк набрав – 33 бали. Лідія Чередніченко з результатами конкурсу не погоджується.

«Багато невиконання законодавства, суперечностей, неврахованих ситуацій», - сказала вона.

Переможець конкурсу каже, що буде працювати на благо дітей.

«Впевнено йшов до перемоги. Все будемо робити на благо дітей, на розширення навчального закладу, йти в реформування освіти, в нову українську школу, з гідністю ввійдемо», - говорить переможець конкурсу на посаду директора ліцею №25 Іван Денисюк.

Нового директора батьки учнів та вчителі ліцею № 25 зустріли оплесками та привітаннями.

Нагадаємо, у Житомирі 30 грудня 2021 мав відбутися черговий етап конкурсу на посаду директора ліцею №25. Однак засідання не відбулося – не було кворуму: у пресцентр міської ради прийшли голова та лише двоє членів комісії.

12 січня з бурхливим обговоренням засідання конкурсної комісії відбулось: заслухали презентації кандидатів на посаду директора.

Як повідомляв Житомир.info, 22 грудня 2021 року в житомирському ліцеї № 25 провели зустріч з кандидатами на посаду директора, один з яких дуже не подобається батькам учнів. 24 грудня 2021 року на сесії Житомирської міської ради голова фракції ОПЗЖ, депутат Наталія Леонченко заявила, що у секретаря міської ради Віктора Клімінського, який очолює комісію, що визначає переможця конкурсу на посаду директора житомирського ліцею №25, можливий конфлікт інтересів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ліцей №25 конкурс директор засідання Денисюк  
Матеріали по темі