Місто

​Конкурсна комісія обрала директора житомирського ліцею №25, переможця привітали оплесками

14 January 2022, 11:44

У Житомирі 14 січня переможцем конкурсу на посаду директора визнали керівника гуртків, методиста в обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Івана Денисюка.

За результатами конкурсного відбору Іван Денисюк отримав загальну кількість балів – 33, а Лідія Чередніченко – 22.2.

В загальну кількість балів врахували оцінки за два етапи конкурсу:тестування та ситуаційні завдання, а також оцінки за презентацію стратегії розвитку навчального закладу та відповіді на питання членів комісії.

У коридорі міської ради переможця конкурсу привітали оплесками люди, які прийшли з плакатами під стіни міської ради та вимагали справедливого та прозорого конкурсу.

Подробиці дивіться у відеосюжеті

Нагадаємо, у Житомирі 30 грудня мав відбутися черговий етап конкурсу на посаду директора ліцею №25. Однак засідання не відбулося – не було кворуму: у пресцентр міської ради прийшли голова та лише двоє членів комісії.

12 січня з бурхливим обговоренням засідання конкурсної комісії відбулось: заслухали презентації кандидатів на посаду директора.

Як повідомляв Житомир.info, у 22 грудня 2021 року в житомирському ліцеї № 25 провели зустріч з кандидатами на посаду директора, один з яких дуже не подобається батькам учнів. 24 грудня 2021 року на сесії Житомирської міської ради голова фракції ОПЗЖ, депутат Наталія Леонченко заявила, що у секретаря міської ради Віктора Клімінського, який очолює комісію, що визначає переможця конкурсу на посаду директора житомирського ліцею №25, можливий конфлікт інтересів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ліцей №25 конкурс директор засідання Денисюк  
Матеріали по темі