Політика

Лише половина депутатів Житомирської міської ради у І кварталі витрачала кошти, виділені на потреби виборців

18 May 2022, 15:54

За січень-березень 2022 року бюджетні кошти, передбачених для забезпечення потреб виборчого округу, витрачали лише 25 з 42 депутатів Житомирської міської ради.

На сайті міської ради оприлюднили інформацію про спрямування депутатських коштів за І квартал 2022 року.

В цьогорічному бюджеті Житомирської міської територіальної громади на потреби округів було передбачено 4,2 млн грн.

«На початку року в бюджеті заклали 4,2 млн грн – по 100 тис. грн на кожного депутата. Якщо буде перевиконання бюджету, то цю суму можуть збільшити. І у зв’язку з воєнним станом є обмеження: після 24 лютого кошти, виділені для забезпечення потреб виборчого округу, можна витрачати лише на матеріальну допомогу. Ніяких дитячих майданчиків, допомоги ОСББ, ремонту дахів, це ми зараз не фінансуємо. Якщо хтось з депутатів спрямував на це кошти, то це було ще до воєнного стану», - пояснив 18 травня в коментарі Житомир.info голова бюджетної комісії, депутат міської ради Юрій Мойсеєв.

Зауважимо, що за три місяці троє депутатів витратили всі виділені кошти на матеріальну допомогу, це Олександр Порядін, Лідія Чередніченко та Олександр Шевчук.

Також Олена Юрчук використала вже майже всі кошти – 93 тис. 680 грн, з них 15 тис. грн – на матеріальну допомогу, 30 тис. грн спрямувала управлінню культури на придбання 50 примірників подарункової книги Юліуша Словацького «Балладина», 48 тис. 680 грн – на два ноутбуки для гімназії №3.

Більш ніж половину коштів витратили ще три депутати: Світлана Півоварова – 60 тис. грн на матеріальну допомогу; Катерина Молодецька – 63 тис. грн ( 3 тис. грн – матеріальна допомога, 30 тис. грн –50 примірників подарункової книги Юліуша Словацького «Балладина», 20 тис. грн –металопластикові вікна на сходових клітках ОСББ «Ріхтера 46», 10 тис. грн – матеріали для ремонту приміщення ліцею №25); Ігор Скоропад – 70 тис. грн (58 тис. грн – матеріальна допомога, 7 тис. грн – принтер та ламінатор для 1-Б класу ЗОШ №26, 5 тис. грн –на проведення тематичних лекцій «Українці, хто ми?» КУ «Пластовий молодіжний центр»); секретар міської ради Віктор Клімінський – 58 тис. грн на матеріальну допомогу.

Крім того, 30 тис. грн на матеріальну допомогу встиг спрямувати депутат Юрій Самборський, який 9 березня написав заяву на складання депутатських повноважень.

Як у 2021 році депутати Житомирської міської ради витратити по 200 тис. грн, які виділялися з міського бюджету на потреби виборців, дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, мер Житомира Сергій Сухомлин в інтерв’ю 14 квітня 2022 року розповідав, що в міській раді з фракції партії «Опозиційна платформа – За життя» вийшли два депутати – Сергій Колесник та Світлана Півоварова.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: депутат округ міськрада кошти  
Матеріали по темі