Місто

Навчання у школах Житомира відновиться 12 березня – рішення комісії

5 березня 2018, 11:47

У навчальних закладах Житомира вимушені «газові канікули» триватимуть по 7 березня, до школи діти підуть у понеділок, 12 березня.

Таке рішення 5 березня ухвалили на засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Детальніше дивіться згодом у сюжеті

Нагадаємо, 2 березня мер Житомира підписав розпорядження про призупинення навчального процесу у школах, ПТУ на НВК з 3 по 7 березня. 3 березня Міністерство освіти та науки розіслало лист-рекомендацію щодо відновлення навчання з понеділка, 5 березня. Обласна комісія з питань ТЕБ та НС 5 березня вирішила, що рішення про призупинення навчального процесу до 7 березня включно у навчальних закладах Житомирщини, які для опалення використовують природний газ, залишається в силі.

Як повідомляв Житомир.info, 1 березня 2018 на засіданні РНБО обговорювалося питання щодо зменшення російським «Газпром» тиску в газопроводах, «Нафтогаз» просив українців зменшити споживання газу, щоб протриматися всього 3-4 дні до потепління. Другого березня терміново зібралися міська та обласна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, які вирішили призупинити навчання до 7 березня. Крім зупинення навчання у школах, житомирян просили також обмежити споживання газу, а обласна комісія рекомендувала призупинити процес у ПТУ та вищих навчальних закладах, які споживають природний газ. Вранці 3 березня голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв повідомив, що українська газотранспортна система повністю збалансована і працює в штатному режимі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа канікули газ  
Матеріали по темі