Місто

​Житомирські перевізники хочуть підвищення вартості проїзду або компенсацію з бюджету за перевезення пільговиків

7 лютого 2019, 16:49

На сесії міської ради 7 лютого представник перевізників, які обслуговують міські маршрути, нарікав на відсутність коштів для оновленняі пропонував вирішити це питання шляхом компенсації за перевезення пільговиків або підвищення вартості проїзду.

Пропозицію надати слово представнику перевізника озвучила голова фракції Опозиційного блоку Наталія Леонченко.

«Ми сьогодні будемо запускати валідатори, за це треба платити. Наше підприємство за це платило кожен місяць 24 тисячі, але сьогодні піднялася зарплата, видатки і так далі. Але наш бюджет формується з тих грошей за послуги, які ми надаємо місту, а у міста фіксований тариф. Я звертаюся до вас, щоб ми зібралися разом і це питання вирішили… Зараз чуємо, що у нас «скотовозки», старі автобуси, але ми купляли автобуси не сьогодні, вони були новими, і те, що вони доведені до такого стану – це не тільки наша «заслуга», але й громадян міста. Ми купляли автобуси в 2011-2012 роках і не можемо їх замінити. Ми не можемо й далі возити по 5 гривень, будемо вимушені десь щось скорочувати, щось закривати. Треба це питання вирішити», - директор ТДВ «Житомирське АТП 11827» Віктор Белявський.

Він зауважував, що в місті працюють приміські перевізники, які взагалі не возять пільговиків, а міські перевізники виявилися «заручниками».

Згадали також і про «Картку житомирянина», які досі не почали видавати. Це прокоментував керівник КП «Житомиртранспорт», депутат від Блоку Петра Порошенка Іван Фурлет.

«Протягом цього тижня ми оголосимо дату, коли почнемо видавати «Картки житомирянина». Вже більше 30 тисяч карток виготовлені, їх потрібно персоналізувати», - пояснив Іван Фурлет.

Депутат від ВО «Батьківщина» Іван Мартинчук наполягав, що треба дати економічне обґрунтування підвищення ціни, щоб було «як у платіжках», і люди розуміли, за що вони платять.

Детальніше дивіться у сюжеті

Нагадаємо, 9 січня 2019 в Житомирській мерії відбулася зустріч з перевізниками міста, на якій вони вимагали збільшення тарифу як мінімум до 7 гривень.

Як повідомляв Житомир.info, на виконкомі 7 листопада 2018 мер Житомира Сергій Сухомлин прокоментував чутки про подорожчання проїзду в міських маршрутках, зазначивши, що таке рішення має прийматися у комплексі з рішенням про комунальний транспорт. 15 січня 2019 житомирські перевізники та влада пояснили, наскільки обґрунтованим є підвищення вартості проїзду в житомирському транспорті.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: перевізник проїзд тариф маршрутка сесія міськрада  
Матеріали по темі