Місто

Переформатований «Житомир» планують відкрити восени 2021 року: буде тризірковий готель з лаунж-зоною та коворкінгом

20 грудня 2019, 12:36

Спільний проєкт DBI Hotel&Resorts та «Фаворит Компані» - готель під брендом MOI у Житомирі 17 грудня презентували пресі.

Про це повідомляє сайт Property Times.

«Проєкт створено на базі колишнього готелю «Житомир». Новий формат після реконструкції має поєднати в собі чотири функції: тризірковий готель, апартаменти, коворкінг з обладнанням для конференцій та дитячий центр. На першому поверсі запропоновані лаунж-зона, ресторани та кафе, ігрова дитяча зона, частина площі (близько 500–600 кв.м) розглядаються під ритейл, який саме, зараз обговорюється. На другому та третьому поверхах будуть коворкінги та конференц-зали. Загальна місткість конференц-зон буде складати до 200 людино-місць. З четвертого по восьмий поверх розмістяться номери та апартаменти, загалом 145 кімнат у чотирьох категоріях, розраховані на понад 350 гостей», - пише видання.

За словами Борислава Розенблата, представника фірми – власника готелю «Житомир, орієнтовний бюджет реконструкції близько 7 млн євро.

Відкриття заплановано на 1 вересня 2021 року.

Нагадаємо, ПрАТ «Фаворит Компані», яке належить родині Борислава Розенблата (народний депутат від Житомира 2014-2019 рр.), було єдиним учасником аукціону з продажу готелю і запропонувало на 1 тис. грн більше від початкової ціни об’єкту. 6 червня 2019 року на позачерговій сесії міськради депутати одноголосно дозволили «Фаворит Компані» за 60 мільйонів викупити готель «Житомир».

Як повідомляв Житомир.info, станом на жовтень 2019 року в проданому готелі ще знаходилися родини переселенців зі Сходу України й міська рада мала сплатити «неустойку» і відшкодувати новому власнику витрати на комунальні послуги. На засіданні міськвиконкому 4 грудня про допомогу просила переселенка з Донеччини, яка з родиною продовжувала проживати в готелі «Житомир», де немає води і тепла.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: готель Розенблат "Фаворит" 
Матеріали по темі