Місто

​На закінчення робіт на житомирському стадіоні «Спартак Арена» з державного бюджету виділили ще 7,5 млн грн

27 April 2020, 14:55

На житомирському стадіоні «Спартак Арена» під час карантину проводять роботи із так званого «косметичного» ремонту: співробітники стадіону засівають клумби свіжою травою, лагодять сидіння на трибунах та місцями перекладають тротуарну плитку. Підрядна будівельна компанія продовжує роботи в приміщенні на території стадіону.

Радник мера Житомира Олександр Черняхович розповідає:

«Зиму стадіон пережив добра, можна так сказати. Зараз працюють і співробітники стадіону, і працює підрядна організація, яка завершує будівельні роботи. Зараз чистяться трибуни, сіється трава, бо зараз саме та пора, коли це потрібно зробити. Маємо надію, що карантин закінчиться і ми стадіон відкриємо. По іншим роботам - закінчуються душові, закінчуються роздягальні, через два тижні ми їх відкриємо. Десь просіла плитка, метр-два її перекладуть і все матиме нормальний вигляд», - розповідає Олександр Черняхович.


На завершення реконструкції стадіону з державного бюджету України вже виділили 7.5 мільйонів гривень. За ці кошти тут мають завершити роботи з облаштування системи відеонагляду та освітлення. Загальна вартість реконструкції стадіону разом із дофінансуванням складає 64 млн грн. 70% із цієї суми - кошти державного бюджету і 30% - кошти міського бюджету.

«Два тижні - це термін на роботи, які ми виконуємо після зими. Тут ще потрібне дофінансування даного об’єкту і нам вже підтвердили, що ці гроші ми отримаємо з державного бюджету. Це буде 7.5 млн грн, які підуть на обладнання, на систему відеонагляду, на освітлення. Були пропозиції для забезпечення охорони правопорядку. Усі ці роботи також включені до проєкту і вони будуть профінансовані з державного бюджету. Все, що пов’язане з державним бюджетом - важко робити прогнози, але чекаємо, що за місяць, може півтора вони будуть. По суті підрядник вже за свій кошт на 40-50% виконав ці роботи, але поки не можна йому їх профінансувати, бо поки цих грошей ще немає», - каже Олександр Черняхович.

Нагадаємо, 15 червня 2019 року Житомирський міський голова Сергій Сухомлин провів для Житомир.info екскурсію стадіоном «Спартак», розповів про хід робіт та про те, коли варто чекати відкриття спортивної споруди.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2017 року на повторних торгах тендер на реконструкцію стадіону виграла житомирська фірма «Комунальник». 19 березня 2018 року мер Сергій Сухомлин повідомив про початок реконструкції стадіону «Спартак». На початку жовтня 2018 року начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов говорив, що після змін та коригування проекту вартість реконструкції стадіону станом на 15.08.2018 становила 45 млн 577 тис. 888 грн, з них будівельні роботи – 34 млн грн. На сесії 7 лютого 2019 року депутати проголосували за виділення на реконструкцію стадіону «Спартак» ще 7,6 млн грн, а до цього вже заплатили 22 млн грн.

25 лютого мер Сергій Сухомлин повідомив, що в режимі реального часу спостерігатиме за реконструкцією стадіону «Спартак». 1 березня 2019 року прес-служба Житомирської міської ради повідомляла, що на стадіоні «Спартак» повністю виконанні роботи з підготовки основи під штучне покриття, з улаштування фундаментів під трибуни, влаштовано монолітні фундаменти під цифрове табло та коментаторську кабіну, виконано монтаж каркасу коментаторської кабіни тощо.

Який вигляд стадіон мав 4 квітня 2019 року, дивіться у фоторепортажі.

Який вигляд реконструкція стадіону мала 14 травня з висоти пташиного польоту, дивіться тут.

На позачерговому засіданні міськвиконкому 10 травня 2019 року міський голова Сергій Сухомлин анонсував майбутнє перейменування стадіону «Спартак», реконструкцію якого обіцяли завершити в травні поточного року. Мер розповів про намір провести опитування громадян, щоб визначитися з новою назвою стадіону.


26 травня сайт Житомирської міськради повідомив, що спеціально створена робоча група рекомендує назвати стадіон дитячо-юнацької школи з футболу «Спартак Арена».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон Спартак ремонт бюджет гроші Черняхович  
Матеріали по темі