Влада

Ексначальниця ГУ ДФС у Житомирській області претендує на посаду в державній установі «Фонд енергоефективності»

5 серпня 2020, 10:26

Колишня начальниця головного управління ДФС у Житомирській області Лілія Куришко претендує на посаду керівника підрозділу внутрішнього аудиту державної установи «Фонд енергоефективності».

Декларацію кандидата на посаду Куришко оприлюднила 4 серпня.

За 2019 рік кандидатка на посаду отримала 10 тис. 446 грн зарплати, її чоловік Дмитро Дереча – 43 тис. 410 грн. В обох основним місцем роботи вказане ТОВ «Торгівля Полісся», зареєстроване в листопаді 2017 року в Житомирі: уставний капітал – 1 тис. грн, основний вид діяльності – оптова торгівля фруктами й овочами. Власником ТОВ є Тимофієнко Дмитро Олександрович, який ще в 2017 році працював заступником директора комунального підприємства «Парк», а в березні 2018 року він подавав декларацію після звільнення.

Готівкою Лілія Куришко декларує 83 тис. грн, чоловік – 471 тис. 400 грн.

У власності родини є три квартири в Житомирі та гараж, також Лілії Куришко належить земельна ділянка в Житомирі площею 20 кв.м., а чоловік має у власності дві ділянки в Житомирському районі – 1500 кв.м. в селі Гадзинка та 1000 кв.м в селі Вертокиївка. Також Дмитру Деречі належать два автомобілі, якими користується й дружина: з липня 2005 року – Mitsubishi Colt 2005 р.в. вартістю 90 тис. 900 грн; з жовтня 2018 року – Mazda CX-5 2018 р.в. вартістю 1 млн 124 тис. грн.

На сайті ДУ «Фонд енергоефективності» є інформація про відкриту вакансію керівника підрозділу внутрішнього аудиту, зокрема зазначено, що «очікуваний рівень заробітної плати на період карантину до завершення місяця, в якому відміняється карантин, установлений Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 – 47 230,00 гривень на місяць (до оподаткування), а з першого робочого дня місяця, наступного за місяцем, в якому відміняється карантин – 80 500,00 гривень (до оподаткування)».


Скріншот з сайту ДУ «Фонд енергоефективності»

Як повідомляв Житомир.info, з 8 вересня 2014 року Лілія Куришко очолювала головне управління Міндоходів у Житомирській області. В грудні 2014 року чоловік в.о. начальника головного управління ДФС в Житомирській області Лілії Куришко звернувся до суду з вимогою, щоб дружина повідомила в Державну фіскальну службу про своє кількаразове перебування в зоні АТО і це б вберегло її від люстрації. 5 лютого 2015 року позов мав розглядати Богунський районний суд м.Житомира, але позивач подав заяву і попросив залишити справу без розгляду.

У січні 2015 року Куришко та ще кілька керівників регіональних підрозділів ДФС через суд оскаржили накази про звільнення і вже в лютому звільнення Куришко заблокував окружний адміністративний суд м.Києва. Влітку 2015 року на сайті ДФС оприлюднили результати перевірки, де офіційно визнали, що Лілію Куришко люструвати не можна. Втім, наприкінці серпня 2015 року Лілію Куришко відсторонили від виконання обов'язків начальника головного управління ГФС в Житомирській області, а наприкінці жовтня – звільнили з ГУ ДФС. У 2017 році на сайті ЖДТУ була інформація, що кандидат економічних наук, доцент Лілія Анатоліївна Куришко – викладач кафедри фінансів і кредиту, викладає дисципліни «Податкова система» та «Оподаткування суб’єктів господарювання».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Куришко декларація Фонд енергоефективності вакансія  
Матеріали по темі