Влада

​За результатами службової перевірки директор КП «Житомирводоканал» отримав догану

14 August 2021, 09:40

Мер Житомира Сергій Сухомлин оголосив догану директору КП «Житомирводоканал» Андрію Нікітіну.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови №705 від 13.08.2021 «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності Нікітіна А.М.», оприлюдненому 13 серпня на офіційному сайті міської ради.

«Розглянувши матеріали службової перевірки проведеної комісією на виконання розпорядження міського голови від 29.06.2021 №578 «Про проведення службової перевірки та відсторонення від здійснення повноважень за посадою», беручи до уваги пояснення надані директором комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради Нікітіна А.М. від 03.08.2021, керуючись статтями 147-149 Кодексу законів про працю України», оголосити догану директору комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради Нікітіну Андрію Миколайовичу за неналежне виконання посадових обов’язків в частині незабезпечення достатнього контролю за діяльністю підлеглих працівників при виконанні ними посадових обов’язків та за дотриманням умов договорів, укладених підприємством», - йдеться у розпорядженні мера.Нагадаємо, 29 червня 2021 Житомирський міський голова повідомив, що відсторонив від виконання посадових обов'язків директора КП «Житомирводоканал» Андрія Нікітіна та створив комісію для перевірки причетності посадовців підприємства до правопорушення, а саме вимагання та одержання від приватної фірми відкату в сумі 350 тис. грн за швидке і безперешкодне перерахування бюджетних коштів за договором. За підозрою в отриманні хабаря тоді затримали т.в.о. директора розвитку та капітального будівництва КП «Житомирводоканал» Олександра Гаврилова.

Як повідомляв Житомир.info, 9 серпня 2021 мер Житомира Сергій Сухомлин призначив службову перевірку за фактом виникнення аварії на головній каналізаційно-насосній станції по вул.Івана Гонти, 16. Комісія на чолі з депутаткою Оленою Розенблат має завершити перевірку 16 серпня.

Станом на 13 серпня, ситуацію на каналізаційній станції нормалізували, але збитки ще підраховують.

Зазначимо, що Андрій Нікітін очолив КП «Житомирводоканал» у червні 2016 року. У 2020 році Нікітін через суд скасував догану від мера, яку отримав ще в 2017 році. В липні 2020 року з директором водоканалу продовжили контракт ще на два роки. З 2018 року на підприємстві почалися масштабні роботи: будівництво очисних споруд води, заміна обладнання та реконструкція водогонів за кошти Світового банку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал службова перевірка догана Нікітін  
Матеріали по темі